Az őszi Páholygyűlés eredményei

Szeptember 15.-én este került megrendezésre a aMagyar Urban Golf Páholy harmadik gyűlése, ahol a páholytagok meghatározták az előttük álló hónapok eseményeit. Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy tartalmas hónapok következnek (a csillaggal jelölt versenyek jelölik a bajnokság őszi fordulóit):

Szeptember 25. Ryver Kupa

Október 8. Fore!Budapest

*Október 16. DGC bajnokság forduló

Október 31.(?) HalloGreen

November 12. Orczy Traditional

*November 27. Heavy Balls bajnokság forduló

*December 11. Vizes8as bajnokság forduló

*December 30. Black Hole bajnokság forduló

Január 19. Páholygyűlés (Flying Pelican felajánlotta a kecóját helyszínnek)

Január 21. I. Páholy álarcosbál, a 2016-os eredményhirdetéssel és díjkiosztóval (a szervezést Striczi Franz és Albert Swinger vállalta)

A Páholygyűlésen a további döntések születtek meg:

  • Elfogadtuk, hogy a bajnokság végeredményénél a játékosok legrosszabb eredménye nem kerül beszámításra. Tehát ha összesen 8 verseny lesz a bajnokságban, akkor mindenkinek csak a hét legjobb eredmény fog számítani a végelszánolásnál.
  • a pénteki edzéseket átnevezzük Szabadedzésnek és kijelentettük, hogy ezek szolgálnak arra, hogy a sport iránt érdeklődöket itt integráljuk a közösségbe
  • A Komplett Hundert vállalta, hogy még meg nem határozott időben szerveznek egy versenyt a bajnokságon kívül, ahol egyesítik a krónikási és golfos szerepüket
  • Vállalást tettünk arra, hogy 2018-ban Magyarország rendezze meg az Európa bajnokságot, ennek a sportdiplomáciai előkészítését már Prágában megkezdjük
  • Megbeszéltük, hogy a követekző Európa bajnokság kvalifikációs feltételeit a következő Páholygyűlésen beszéljük meg.
  • A bajnokság végén, Január végén megrendezzük az I. Páholy álarcosbált, melyen kiosztásra kerülnek a bajnokság díjazottjai és egyéb kategóriák, melyeket szavazással döntünk el. A megnyerhető díjak a következők, zárójelben azok, akik vállalták a díjak elkészítését:
    • bajnokság egyéni első három helyezett ( a díjakat készítik: Kunya West, Striczi Franz, Madame Raptor)
    • bajnokság csapat első három helyezett ( a díjakat készítik: Lisa Bubblewing, Rolf Golf, Katja Titstorm)
    • a legjobb challenger (a díjat készíti: Albert Swinger)
    • legjobb verseny (a díjat készíti: Kunya West)
    • a legötletesebb verseny (a díjat készíti: Panther Filc)
    • az év felfedezettje (a díjat készíti: Rolf Golf)